Триває превентивна діяльність Управління стосовно експлуатації посудин, що працюють під тиском

27 листопада 2022

Державні інспектори Управління продовжують надавати методичну допомогу працівниками суб’єктів господарювання Чернігівської області щодо безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском, а також безпечного проведення робіт з підвищеної небезпекою,  пов’язаних з їх експлуатацією.

Посадовці надають роз’яснення щодо місць зберігання балонів з горючими газами, киснем, вуглекислотою, їх експлуатації та обслуговування. Опрацьовують актуальні питання проведення навчання і перевірки знань, стажування прийнятих працівників, проведення інструктажів з охорони праці, вимог до працівників перед початком, під час та після завершення проведених робіт.

Одночасно роз’яснюються вимоги Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» від 15.03.2022 № 2136-ІV, який визначає особливості трудових відносини працівників усіх підприємств, установ і організацій в Україні незалежно від форми власності, виду діяльності і галузевої належності, а також осіб, які працюють за трудовим договором з фізичними особами, у період дії воєнного стану, введеного відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану».

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.