На Чернігівщині виявлено нелегальну АЗС

26 березня 2021

25 березня 2021 року міжвідомчою регіональною робочою групою у складі представника Управління Держпраці у Чернігівській області, посадовців Головного управління Національної поліції в Чернігівській області та Головного управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області у рамках заходів щодо попередження, виявлення та документування правопорушень, пов’язаних з незаконним обігом нафтопродуктів, виявлено факт реалізації пального на АЗС, розташованій на території одного з населених пунктів Чернігівського району.

Діяльність АЗС здійснювалася без спецдозволів на виконання робіт з підвищеної небезпеки. Крім того, у ході проведення огляду було виявлено дві паливнороздавальні колонки та дві ємності для дизельного палива і бензину із загальним обсягом зберігання пального 1 тисяча літрів.

За даним фактом у відношенні оператора станції складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення, роботу АЗС припинено, обладнання опечатано та залишено на відповідальне зберігання до остаточного рішення суду.