На елеваторі розповідали про безпеку вантажно-розвантажувальних робіт і проведення медоглядів

14 червня 2024

Державні інспектори Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області у рамках інформаційно-роз’яснювальної роботи провели для колективу одного з елеваторів області консультативний захід безпосередньо на робочому місці.

З учасниками обговорили заходи з організації та проведення безпечного виконання вантажно-розвантажувальних робіт (НПАОП 0.00-1.75-15), виконання вантажно-розвантажувальних робіт за технологічними картами або ПВР, також щодо наявності спеціального одягу, взуття та інших засобів індивідуального захисту.

Також обговорили порядок організації та проведення попереднього і періодичних медичних оглядів працівників, питання визначення категорії працівників, які підлягають періодичному медичному огляду, складання Акту визначення категорій працівників, які підлягають попередньому (періодичним) медичному огляду тощо.

Посадовці наголосили на запобіганні нещасних випадків та боротьбі з прихованими нещасними випадками на підприємстві, поінформували щодо неприпустимості випадків прихованого травматизму.

http://pratsia.in.ua/