На Прилуччині говорили про безпечну експлуатацію автомобільних газозаправних пунктів

25 грудня 2023

Головний державний інспектор відділу з питань безпеки праці Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області провів технічну консультацію на робочому місці для працівників АЗС за темою «Безпечна експлуатація обладнання автомобільних газозаправних пунктів”.

Під час заходу до відома працівників доведено основні вимоги Правил безпеки систем газопостачання (НПАОП 0.00-1.76-15) та Правил охорони праці під час експлуатації посудин що працюють під тиском (НПАОП 0.00-1.81-18) стосовно безпечної експлуатації обладнання АГЗП.

Також з учасниками обговорили вимоги інструкції про порядок приймання, зберігання, відпуску та обліку газів вуглеводневих скраплених для комунально-побутового споживання та автомобільного транспорту. Розглянули аварійні ситуації, які можуть виникнути під час експлуатації АГЗП, та дії обслуговуючого персоналу у разі виникнення таких ситуацій. Опрацювали заходи безпеки, яких необхідно дотримуватись під час виконання робіт по зливу ЗВГ з автоцистерн до резервуарів АЗС, порядок заправки автомобілів зрідженим вуглеводневим газом.

Державний інспектор довів присутнім вимоги до працівників, які допускаються до експлуатації обладнання АГЗП, а також наголосив на необхідності проведення попередніх та періодичних медичних оглядів працівників, лабораторних досліджень умов праці, атестації робочих місць.