У прямому ефірі «Українського радіо» – про інформаційну кампанію «Трудовий договір: Твій пасок безпеки у світі праці»

25 грудня 2023

🔹 Перший заступник начальника Центрального міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці Андрій Харченко в прямому ефірі «Українського радіо» розповів про інформаційну кампанію «Трудовий договір: Твій пасок безпеки у світі праці».

🔹Зокрема, Андрій Миколайович розповів радіослухачам, що трудовий договір зменшує шанси на експлуатацію та несправедливе ставлення, виступаючи як щит для працівника у професійному житті.

🔹 Укладення трудового договору стимулює і працівників і роботодавців відповідальніше ставитись до своїх прав і обов’язків та підвищує їх свідомість щодо відповідальності та можливостей захисту.

🔹 Окрім цього, посадовець розповів, які переваги надає трудовий договір працівникові  — з одного боку, і роботодавцеві  — з іншого, на що звертати увагу при підписанні документів, на яких підставах можна достроково розривати трудові договори та інше.

🔹 Під час прямого ефіру перший заступник начальника Центрального міжрегіонального управління Держпраці відповів на запитання журналістів «Українського радіо» та радіослухачів.

👉 Детальніше про можливості порталу Держпраці: https://pratsia.in.ua/