Надано консультації щодо піротехнічного контролю на дільницях заготівлі і переробки брухту та відходів чорних і кольорових металів

06 лютого 2023

Колективу одного з підприємств міста Чернігова надано консультативну допомогу стосовно вимоги безпеки під час виконання робіт та експлуатації технологічного устаткування при заготівлі і переробці брухту та відходів чорних і кольорових металів з урахуванням піротехнічних небезпек, спричинених веденням бойових дій на території області.

Посадовці Управління надали працівникам роз’яснення основних вимог НПАОП 37.0-1.01-09 “Правила безпеки при заготівлі і переробці брухту та відходів чорних и кольорових металів”, ДСТУ 3460-96 “Машини та обладнання для перероблення брухту та відходів чорних металів. Загальні вимоги безпеки”, опрацювали вимоги безпеки до технологічного обладнання, спеціальні вимоги безпеки до окремих видів брухтопереробного обладнання, обладнання газового господарства та кисневого устаткування.

Особлива увага приділена піротехнічному контролю на дільницях заготівлі перероблення брухту та відходів чорних и кольорових металів, а також вибухонебезпечному брухту (предметам), які можуть потрапити на дільниці під час воєнного стану.

Окрім того, керівний склад і працівників підприємства проконсультували щодо запобігання нещасних випадків та боротьбу з прихованими нещасними випадками на підприємстві, поінформували щодо неприпустимості випадків прихованого травматизму.

Детальніше про трудові відносини під час воєнного стану – на сайті Держпраці: https://dsp.gov.ua/podolannia-nelehalnoi-zainiatosti/  та на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/