З комунальниками Сосниччини говорили про переваги легального працевлаштування

06 лютого 2023

Державні інспектори Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області у рамках інформаційної компанії «Виходь на світло!» у виробничих умовах без відволікання від робочого процесу проводять інформаційні заходи для керівників і працівників суб’єктів господарювання Чернігівщини.

Цього разу про належне оформлення трудових відносин під ча своєнного стану, про відповідальність за порушення законодавства про працю говорили із працівниками житлово-комунальних господарств Сосниччини.

У ході заходу посадовці довели останні зміни у трудовому законодавстві в умовах воєнного стану, зокрема, стосовно особливостей укладення трудового договору, переведення працівників на іншу роботу, змін істотних умов праці, надання відпусток, оплати праці, оформлення трудових відносин із внутрішньо переміщеними особами тощо.

Детальніше про трудові відносини під час воєнного стану – на сайті Держпраці: https://dsp.gov.ua/podolannia-nelehalnoi-zainiatosti/ та на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/