Надано технічну консультацію з безпечної експлуатації газового господарства

05 червня 2023

На одному з підприємств Чернігівщини проведено технічну консультацію на робочому місці, під час якої державні інспектори Управління розглянули з учасниками питання безпечної експлуатації газового господарства.

Обговорили вимоги НПАОП 0.00-1.76-15 (Правила безпеки систем газопостачання) до експлуатації, обслуговування, ремонту систем газопостачання природним газом та газовикористовуючого обладнання промислових підприємств. Також довели до відома присутніх вимоги до персоналу, який займається експлуатацією системи газопостачання. Розглянули можливі аварійні ситуації, які можуть виникнути під час експлуатації газового господарства та дії персоналу відповідно до ПЛАс.

Особливу увагу учасників зустрічі посадовці звернули на запобігання нещасних випадків та боротьбу з прихованими нещасними випадками на підприємстві, поінформували щодо неприпустимості випадків прихованого травматизму.

Детальніше про трудові відносини під час воєнного стану – на сайті Держпраці: https://dsp.gov.ua/ та на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/