У Прилуках говорили про належну організацію газонебезпечних робіт

07 червня 2023

У місті Прилуки для працівників одного з підприємств газової промисловості спеціалістами відділу з безпеки праці Управління проведено інформаційно-роз’яснювальний захід за темою “Організація та проведення газонебезпечних робіт на ГНС під час заповнення та спорожнення резервуарів із зрідженим вуглеводневим газом”.

Із присутніми детально розглянули вимоги “Правил безпеки систем газопостачання” (НПАОП 0.00-1.76-15) та “Типової інструкції по організації безпечного виконання газонебезпечних робіт” (НПАОП 0.00-5.11-85) щодо безпечного виконання робіт на ГНС.

Також посадовці надали роз’яснення вимог з питань охорони праці до обслуговуючого персоналу, розглянули перелік аварійних ситуацій та дії обслуговуючого персоналу згідно з ПЛАС.

Особливу увагу учасників зустрічі посадовці звернули на запобігання нещасних випадків та боротьбу з прихованими нещасними випадками на підприємстві, поінформували щодо неприпустимості випадків прихованого травматизму.

Детальніше про трудові відносини під час воєнного стану – на сайті Держпраці: https://dsp.gov.ua/ та на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/