Посадові особи Управління Держпраці у Чернігівській області консультують суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог технічних регламентів

23 червня 2022

Посадові особи Управління Держпраці у Чернігівській області, проводять консультаційну підтримку з питань ринкового нагляду підприємців, які здійснюють господарську діяльність в умовах воєнного стану.

З метою забезпечення відповідності продукції вимогам технічних регламентів, працівниками відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг організовуються інформаційно-роз’яснювальні зустрічі з розповсюджувачами нехарчової продукції.

Багатьом мешканцям міст і селищ Чернігівської області доводилося користуватися ланцюговими пилами для деревини. Чимало домогосподарств мають їх у власності. Також ланцюгові пили використовують працівники підприємств у багатьох галузях. Отже, продукція має бути безпечною для користувачів та робітників.

Управління Держпраці у Чернігівській області наголошує на важливості дотримання вимог законодавства у сфері ринкового нагляду та відповідності нехарчової продукції технічним регламентам.