Посадовці Держпраці та Держмитслужби провели навчально-методичний семінар з питань ринкового нагляду та контролю продукції

29 січня 2022

Посадові особи Управліня Держпраці у Чернігівській області взяли участь у спільному семінарі-навчанні з питань ринкового нагляду та контролю продукції для територіальних органів, який проводився 28 січня за ініціативою Держпраці та Держмитслужби.

У заході взяли участь заступник Голови Держпраці Алла Горбатюк, заступник Голови Держмитслужби Владислав Суворов, керівники профільних структурних підрозділів центральних апаратів та територіальних управлінь Держпраці та Держмитслужби.

Під час семінару посадовці розглянули питання щодо основних векторів взаємодії, проаналізували наявні кейси та результативні перевірки, проведені органом ринкового нагляду на підставі повідомлення про призупинення митного оформлення.

Окрему частину заходу було присвячено практичним питанням: огляду етапів проведення перевірок залежно від виду продукції, на який поширюється дія технічного регламенту.

За результатами наради посадовці домовилися про подальші напрями співпраці в межах законодавства про ринковий нагляд та контроль нехарчової продукції.