Працівникам галузі культури і мистецтв – про організацію робіт підвищеної небезпеки

28 липня 2023

Державні інспектори Управління продовжують надавати методичну допомогу працівникам підприємств, установ і організацій Чернігівської області з питань охорони праці і промислової безпеки, у тому числі, безпечного проведення робіт з підвищеної небезпекою.

Так, у ході спілкування з колективом однієї з установ сфери культури і мистецтв Чернігівщини, посадовці зауважили, що під час виконання відповідних робіт, або експлуатації обладнання підвищеної небезпеки необхідно неухильно дотримуватися вимог нормативно-правових актів з охорони праці з метою запобіганню виникнення нещасних випадків, аварійних ситуацій чи аварій.

Одночасно розглянули зміни до “Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.10.2011 № 1107. Надали роз’яснення низки нагальних питань охорони праці в умовах воєнного стану, зокрема, питання провадження господарської діяльності згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2022 № 314.

Особливу увагу учасників посадовці звернули на запобігання нещасних випадків та боротьбу з прихованими нещасними випадками на підприємстві, поінформували про неприпустимість випадків прихованого травматизму.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.