Про дотримання правил безпеки в електроустановках розповіли колективу підприємства енергетичної галузі

03 серпня 2022

Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області провели семінар-нараду для колективу підприємства щодо основних вимог безпеки під час обслуговування електроустановок.

Учасникам довели вимоги  Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів (НПАОП 40.1-1.21-98), розглянули основні вимоги безпеки під час обслуговування електроустановок, організаційні заходи, що убезпечують працівників під час роботи та технічні заходи, які створюють безпечні умови виконання робіт.

Обговорили порядок оформлення робіт за нарядом, розпорядженням або за затвердженим переліком робіт, що виконуються в порядку поточної експлуатації.

Також присутнім довели правила безпеки під час виконання окремих видів робіт в електроустановках загального призначення, а саме робіт на комутаційних апаратах і комплектному розподільчому устаткуванні.

Також посадовці зазначили, що більш детальні роз’яснення з питань, що відносяться до компетенції Держпраці, можна отримати за допомогою інформаційного порталу https://pratsia.in.ua/ та нагадали учасникам зустрічі про інформаційну кампанію та “Виходь на світло!”