Проведено чергову технічну консультацію

14 березня 2023

Фахівці Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області провели чергову технічну консультацію на підприємстві щодо безпечної експлуатації обладнання виробництва забою тваринницької продукції.

Учасники заходу також приділили увагу стану виробничого травматизму в галузі упродовж 2022 року, розглянули типові порушення та їхні наслідки. Особливу увагу посадовці звернули на запобігання нещасних випадків та боротьбу з прихованими нещасними випадками на підприємстві, поінформували щодо неприпустимості випадків прихованого травматизму.

Також інспектори надали роз’яснення переваг офіційного працевлаштування, розповіли про ризики і наслідки незадекларованої праці, про переваги офіційного працевлаштування працівників, гарантії гідних умов праці, захист трудових прав, соціальні гарантії для найманих працівників. Окремо надали роз’яснення як не потрапити у трудове рабство та мінімізувати ризики від примусової праці й торгівлі людьми.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.