Проведено семінар-нараду щодо безпечної експлуатації обладнання АЗС в умовах воєнного стану

02 березня 2023

Державні інспектори Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області провели семінар-нараду стосовно організації безпечної експлуатації АЗС.

Під час заходу йшлося про забезпечення безпечних та безаварійних умов праці та мінімізацію ризиків виникнення нещасних випадків на виробництві під час проведення робіт в умовах бойових дій. Були висвітлені питання безпечної експлуатації обладнання автозаправних станцій, зокрема, учасники заходу опрацювали технологічну послідовність виконання робіт, періодичність та обсяг робіт по технічному обслуговуванню обладнання, ведення відповідної документації тощо. Окрім того, увагу приділили дотриманню вимог безпеки при зливі та наливі нафтопродуктів на автозаправних станціях і нафтобазах.

Обговорили питання належного проведення навчання і перевірки знань з охорони праці, інструктажів, стажування новоприйнятих працівників, забезпечення працівників якісним спецодягом, спецвзуттям, засобами індивідуального захисту.

Також посадовці Управління наголосили на організації роботи із запобігання нещасних випадків та боротьбі з прихованими нещасними випадками на підприємстві, на неприпустимості випадків прихованого травматизму.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.