Проведено семінар-нараду з безпеки у лісогосподарській діяльності

03 квітня 2023

Фахівці відділу з питань безпеки праці Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області провели семінар-нараду з питань безпечного виконання робіт у лісовому господарстві для фізичної особи-підприємця міста Чернігова.

Посадовці проаналізували стан виробничого травматизму у галузі, обговорили профілактичні заходи стосовно запобігання нещасних випадків у подальшому. Роз’яснили основні вимоги Типового положення про проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, Положення про розробку інструкцій з охорони праці. Опрацювали з учасниками вимоги безпеки під час виконання лісосічних робіт.

Особливу увагу приділили діям керівників і працівників підприємства при виявленні на робочому об’єкті підозрілих, вибухонебезпечних предметів (снарядів, мін тощо).

Також посадовці наголосили на запобіганні нещасних випадків та боротьбі з прихованими нещасними випадками на підприємстві, на неприпустимості випадків прихованого травматизму.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.