Проведено інформаційний захід з безпечного обслуговування електроустановок

03 квітня 2023

Фахівці відділу з питань безпеки праці Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області продовжують надавати технічні консультації стосовно безпеки праці та експлуатації обладнання в умовах воєнного стану.

Працівникам підприємства під час чергового інформаційного заходу доведені основні вимоги НПАОП 40.1-1.07-01 “Правила експлуатації електрозахисних засобів”, надані роз’яснення по зберіганню засобів захисту, контролю за станом засобів захисту та їх облік. Окремо розглянуто вимоги до експлуатаційних випробувань електрозахисних засобів.

Також державні інспектори Управління опрацювали з учасниками основні вимоги НПАОП 40.1-1.21-98 “Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів”, розглянули основні вимоги безпеки під час обслуговування електроустановок, організаційні заходи, що убезпечують працівників під час роботи та технічні заходи, що створюють безпечні умови виконання робіт. Також присутнім доведені правила безпеки під час виконання окремих видів робіт в електроустановках загального призначення, а саме робіт на комутаційних апаратах і комплектному розподільчому устаткуванні.

Нагадали про необхідність запобігання нещасних випадків та боротьбу з прихованими нещасними випадками на підприємстві, поінформували щодо неприпустимості випадків прихованого травматизму.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.