Суб’єкту господарювання розповіли про безпечне виконання робіт на комутаційних апаратах

18 січня 2023

Надано консультативну допомогу колективу одного з підприємств Чернігівщини стосовно організації та безпечного виконання робіт на комутаційних апаратах і комплексному розподільчому устаткуванні.

Учасникам були викладені основні вимоги  Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів (НПАОП 40.1-1.21-98), розглянуто основні вимоги безпеки під час обслуговування електроустановок, організаційні заходи, що убезпечують працівників під час роботи, а також технічні заходи, що створюють безпечні умови виконання робіт.

Окремо Фахівці Управління приділили увагу порядку оформлення робіт за нарядом, розпорядженням або за затвердженим переліком робіт, що виконуються в порядку поточної експлуатації.

Також присутнім доведені правила безпеки під час виконання окремих видів робіт в електроустановках загального призначення, а саме робіт на комутаційних апаратах і комплектному розподільчому устаткуванні.

Також представникам підприємства нагадали про інформаційну кампанію “Виходь на світло!” і портал Держпраці https://pratsia.in.ua/.