Триває інформаційна робота з безпечної експлуатації електроустановок

29 березня 2023

Фахівці Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області провели cемінар-нараду і технічну консультацію на робочому місці з керівним складом та спеціалістами одного з сільськогосподарських підприємств Чернігівщини.

Учасники розглянули питання з Правил охорони електричних мереж, опрацювали вимоги до електрозахисних засобів, відповідальність працівників за організацію користування та утримання засобів захисту відповідно до вимог Правил експлуатації електрозахисних засобів (НПАОП 40.1-1.07-01).

Учасникам заходу надані роз’яснення низки нагальних питань охорони праці в умовах воєнного стану, зокрема, обговорили питання провадження господарської діяльності згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2022 № 314, розглянули принципи системи управління охороною праці на підприємстві.

Особливу увагу учасників посадовці звернули на запобігання нещасних випадків та боротьбу з прихованими нещасними випадками на підприємстві, інформують на неприпустимість випадків прихованого травматизму.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.