Триває інформаційна робота з підготовки до весняно-польових робіт

14 березня 2023

Фахівцями Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області розпочато роботу з надання консультативної допомоги колективам підприємств агропромислової галузі Чернігівщини стосовно дотримання вимог діючого законодавства про охорону праці під час підготовки до весняно-польових робіт.

У рамках семінарів-нарад, серед інших питань учасники опрацьовують проведення профілактичних заходів з питань охорони праці щодо покращення стану охорони праці на підприємстві, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних факторів, запобігання нещасним випадкам на виробництві, попередження виробничого травматизму під час виконання весняно-польових робіт.

Посадовці Управління інформують аграріїв про стан виробничого травматизму на підприємствах агропромислової галузі Чернігівської області, наводять статистику нещасних випадків, аналізують причини й наслідки типових порушень вимог охорони праці під час виконання сільськогосподарських робіт.

Також посадовці Управління наголошують на організації роботи із запобігання нещасних випадків та боротьбі з прихованими нещасними випадками на підприємстві, на неприпустимості випадків прихованого травматизму.

Детальніше про трудові відносини під час воєнного стану – https://cutt.ly/LZYgbeT та про можливості інформаційного порталу Держпраці: https://pratsia.in.ua/