Тривають інформаційні заходи для суб’єктів господарювання з питань охорони праці

13 січня 2023

Фахівці Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області продовжують інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань охорони праці, безпечного виконання робіт, експлуатації обладнання підвищеної небезпеки для підприємств, установ і організацій усіх форм власності Чернігівщини.

Так, колективу одного з сільгосппідприємств Коропщини надані роз’яснення низки актуальних питань охорони праці в умовах воєнного стану, зокрема, щодо провадження господарської діяльності згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2022 № 314.

Посадовці опрацювали з аграріями принципи системи управління охороною праці на підприємстві, розглянули організаційні заходи, якими досягається безпека робіт в електроустановках (НПАОП 40.1-1.21-98). Державні інспектори закликали керівний склад господарства підвищити контроль за організацією безпечного виконання робіт працівниками, особливо в тих структурних підрозділах, де проводяться травмонебезпечні роботи.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.