Тривають консультації під час відновлювальних робіт на зруйнованих війною об’єктах енергетичної інфраструктури

16 червня 2022

Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області продовжують консультувати колективи підприємств Чернігова і області, зайнятих на відновлювальних роботах об’єктів критичної інфраструктури, зруйнованих або пошкоджених ворожими обстрілами та авіабомбардуваннями.

Цього разу посадовці надали методичну допомогу працівникам одного з підприємств енергетичної галузі з питань безпечного виконання робіт в електроустановках.

Учасникам заходу доведені основні вимоги Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів (НПАОП 40.1-1.21-98), опрацьовані організаційні заходи, що убезпечують працівників під час роботи та технічні заходи, що створюють безпечні умови виконання робіт. Обговорили порядок оформлення робіт за нарядом, розпорядженням або за затвердженим переліком робіт, що виконуються в порядку поточної експлуатації. Також присутнім доведені правила безпеки під час виконання окремих видів робіт в електроустановках загального призначення, а саме, робіт на комутаційних апаратах і комплектному розподільчому устаткуванні.

Присутні обговорили основні вимоги Правил експлуатації електрозахисних засобів (НПАОП 40.1-1.07-01), приділивши особливу увагу зберіганню засобів захисту, контролю за їхнім станом та обліком, а також вимогам до експлуатаційних випробувань електрозахисних засобів.

Наприкінці державні інспектори Управління нагадали працівникам про розпочату Держпраці інформаційну кампанію “Україна працює!”, про створений Управлінням Telegram-канал та інформаційний портал про трудові відносини в умовах воєнного стану pratsia.in.ua.