У Чернігівській облдержадміністрації обговорили стан заборгованості із виплати зарплати

29 вересня 2021

Заступник начальника Управління Держпраці у Чернігівській області Ірина Хоменко взяла участь у спільному засіданні тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат і обласної робочої групи з питань легалізації заробітної плати і зайнятості населення, яке відбулося 28 вересня цього року у приміщенні Чернігівської обласної державної адміністрації під головуванням заступника голови облдержадміністрації Дмитра Іванова.

До участі у заході були запрошені представники структурних підрозділів Чернігівської обласної державної адміністрації і територіальних представництв центральних органів державної виконавчої влади, керівники низки суб’єктів господарювання області.

Цього разу члени тимчасової комісії розглянули ситуацію та перспективи погашення боргів із виплати заробітної плати на підприємствах-боржниках області, зокрема, міст Чернігова, Прилук, Ніжина, Чернігівського, Прилуцького і Новгород-Сіверського районів. Обговорили питання підвищення ефективності роботи місцевих комісій, здійснення моніторингу за виконанням графіків погашення заборгованості, вжиття заходів з погашення зарплатних боргів у повному обсязі до кінця 2021 року.

Заступник начальника Управління Держпраці у Чернігівській області Ірина Хоменко доповіла про проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з напрямків своєчасної оплати праці та офіційного працевлаштування, ознайомила присутніх з ходом інспекційної кампанії з питань виявлення неоформлених трудових відносин, з результатами Управління Держпраці у Чернігівській області у цих напрямках з початку поточного року.

За підсумками засідання були прийняті відповідні рішення стосовно погашення заборгованості із виплати заробітної плати, додаткових заходів впливу з метою прискорення ліквідації заборгованості із заробітної плати та продовження відповідної інформаційно-роз’яснювальної роботи.