У Чернігівській облдержадміністрації обговорили стан заборгованості із виплати зарплати

25 лютого 2021

Заступник начальника Управління Держпраці у Чернігівській області Ірина Хоменко взяла участь у засіданні обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, яке відбулося 24 лютого цього року у приміщенні Чернігівської обласної державної адміністрації під головуванням заступниці голови обласної державної адміністрації Олени Думи.

До участі у заході були запрошені представники структурних підрозділів Чернігівської обласної державної адміністрації і територіальних представництв центральних органів державної виконавчої влади, керівники низки суб’єктів господарювання.

Цього разу члени тимчасової комісії розглянули ситуацію з погашенням боргів із заробітної плати на підприємствах, в установах і організаціях області, обговорили перспективи прискорення ліквідації зарплатних боргів на державних підприємствах, які підлягають приватизації та здійснюють виробничу діяльність на території області. Крім того, учасники заходу опрацювали питання змін у 2021 році у статистичних спостереженнях у сфері заробітної плати та заборгованості її виплати.

За підсумками засідання були прийняті відповідні рішення стосовно погашення заборгованості із виплати заробітної плати, визначені додаткові заходи впливу з метою прискорення ліквідації заборгованості із заробітної плати, а також впровадження заходів щодо мотивації роботодавців постійно підвищувати зарплати працівникам.