Управління Держпраці у Чернігівській області провело флешмоб для мешканців міста, щоб привернути увагу громадськості до проблеми «примусової праці» та її наслідків

01 липня 2022

Управління Держпраці у Чернігівській області провели флешмоб на території залізничного вокзалу міста Чернігова для мешканців міста, щоб привернути увагу громадськості до проблеми «примусової праці» та її наслідків. Фахівці Управління за допомогою інформаційних листівок роз’яснювали громадянам ризики примусової праці, як їх розпізнати та уникнути. Мета флешмобу – акцентувати увагу суспільства на даній актуальній проблемі, що має негативні наслідки як для кожного громадянина, так і для держави в цілому.

Посадовці Управління нагадали учасникам про інформаційну кампанію “Україна працює!”, закликали користуватися інформаційним порталом Держпраці https://pratsia.in.ua/ про трудові відносини в умовах воєнного стану для оперативного отримання відповідей на найпоширеніші питання з трудового законодавства та безпеки праці.

Такі масові заходи не лише нагадують кожному про трудові права, а й змушують замислитися над майбутнім, переконані учасники акції.

Більше інформації на сайті Держпраці та інформаційному порталі https://pratsia.in.ua