З нафтовиками Чернігівщини обговорили вимоги безпеки під час виконання робіт

25 жовтня 2022

У рамках системної превентивної роботи, яка є невід’ємною складовою діяльності Держпраці, фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області провели семінар-нараду стосовно організації безпечного виконання робіт з підвищеною небезпекою під час бурових робіт для керівників, інженерно-технічного складу та працівників одного з підприємств нафтогазовидобувної галузі.

Учасники заходу опрацювали основні вимоги Правил безпеки в нафтогазовидобувній галузі України, розглянули питання допуску осіб до виконання робіт з підвищеною небезпекою, вимоги до підготовчих і вишкомонтажних робіт, вимоги до введення змонтованої бурової установки в роботу. Особливу увагу приділили обов’язкам відповідального за проведення робіт, обов’язкам виконавців, питанням оформлення нарядів-допусків, проведення цільових інструктажів, забезпечення працівників засобами індивідуального захисту тощо.

Посадовці надали присутнім роз’яснення стосовно забезпечення нормального стану свердловин при вимушених зупинках робіт у свердловині, вимоги до проведення щозмінного профілактичного огляду обладнання, а також дії бурової бригади при виявленні ознак газонафтопроявів та при ліквідації ускладнень у процесі піднімання або опускання бурильного інструменту.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.