Задекларована праця підприємств Сосницької та Менської територіальних громад – у центрі уваги під час воєнного стану

30 січня 2023

Державні інспектори Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області у рамках інформаційної компанії «Виходь на світло!» у виробничих умовах без відволікання від робочого процесу проводять інформаційні заходи для керівників і працівників підприємств торгівлі, будівництва та комунальної сфери Чернігівщини.

Систематичне спілкування з громадськістю сприяє обізнаності працівників і роботодавців – зокрема, упродовж цього тижня, Сосницької та Менської територіальних громад – з питань трудового законодавства.

У ході заходів посадовці доводять останні зміни у трудовому законодавстві в умовах воєнного стану, зокрема, стосовно особливостей укладення трудового договору, переведення працівників на іншу роботу, змін істотних умов праці, надання відпусток, оплати праці, оформлення трудових відносин із внутрішньо переміщеними особами тощо.

Детальніше про трудові відносини під час воєнного стану – на сайті Держпраці: https://dsp.gov.ua/podolannia-nelehalnoi-zainiatosti/ та на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/