Інспекційними відвідуваннями виявлено 30 працівників без оформлення трудових відносин

13 липня 2021

На Чернігівщині триває інспекційна кампанія, розпочата з 01 липня 2021 року у рамках реалізації Національного плану спільних дій щодо зниження рівня незадекларованої праці на 2021 рік.

Так, у ході інспекційних відвідувань інспекторами праці Управління Держпраці у Чернігівській області спільно з працівниками правоохоронних органів встановлено факти використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин тридцятьох працівників трьох кол-центрів, які здійснюють господарську діяльність на території міста Чернігова, чим порушено вимоги частини 1 статті 21 та частини 4 статті 24 Кодексу законів про працю України.

Наразі Управлінням Держпраці у Чернігівській області вживаються необхідні заходи відповідного реагування згідно з чинним законодавством України.

Інспекційна кампанія щодо виявлення незадекларованої праці на території Чернігівської області триває, а також триває інформаційно-роз’яснювальна робота із суб’єктами господарювання всіх форм власності щодо недопущення до роботи працівників без належного оформлення трудових відносин.