Проведено робочу зустріч із представниками Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернігівській області

26 квітня 2021

У рамках відзначення у 2021 році Дня охорони праці в Україні посадові особи Управління Держпраці у Чернігівській області провели робочу зустріч із працівниками Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернігівській області.

Під час зустрічі були опрацьовані питання щодо створення безпечних умов праці та збереження здоров’я працівників в умовах проведення заходів, спрямованих на запобігання виникнення та поширення коронавірусної хвороби COVID-19. Зокрема, учасники розглянули використання дистанційної форми праці та (або) гнучкого режиму робочого часу (у тому числі, для зменшення скупчення людей у «години пік»), запровадження режиму роботи на умовах скороченого та неповного робочого часу. Обговорили заходи максимального сприяння реалізації права працівників на отримання, за їх заявами, оплачуваних відпусток та відпусток без збереження заробітної плати, що надаються працівникам в обов’язковому порядку, відпусток без збереження заробітної плати, які надають за згодою сторін у порядку, визначеному законодавством.

Особливу увагу учасники заходу приділили дотриманню норми статті 14 Закону України «Про охорону праці», якою передбачено обов’язок працівника дбати про особисту безпеку і здоров’я, а також про безпеку і здоров’я людей, які його оточують, в процесі виконання будь-яких робіт чи під час перебування на території підприємства.

За підсумками робочої зустрічі представники обох відомств ухвалили низку відповідних рішень.