Проведено спільну нараду щодо попередження гострих профзахворювань серед медиків

25 лютого 2021

Посадові особи Управління Держпраці у Чернігівській області взяли участь у спільній нараді з управлінням охорони здоров’я Чернігівської обласної державної адміністрації та представниками тридцяти медичних закладів Чернігова і області, у яких з початку пандемії COVID-19 було зареєстровано найбільшу кількість гострих професійних захворювань медперсоналу.

Захід проводився під головуванням начальника управління охорони здоров’я Чернігівської обласної державної адміністрації Петра Гармаша в режимі онлайн-конференції на базі платформи ZOOM.

Представники Управління Держпраці у Чернігівській області довели учасникам наради аналіз стану захворюваності медичних та інших працівників, що безпосередньо зайняті у ліквідації епідемії та здійсненні заходів з запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, визначили перелік основних причин, що призводять до їх інфікування.

Крім того, до уваги учасників були представлені проекти Планів заходів щодо усунення організаційних та технічних причин інфікування медичних та інших працівників, що безпосередньо зайняті у ліквідації епідемії та здійсненні заходів з запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 при виконанні посадових обов’язків по кожному медичному закладу, де зареєстровано найбільшу кількість випадків інфікування.

По завершенню всіх необхідних процедур щодо погодження та затвердження зазначених планів, вони будуть надіслані до медичних закладів для виконання.