Привітання з Днем охорони праці

28 квітня 2021

Шановні колеги!

Від усього серця вітаю вас із нашим професійним святом – Днем охорони праці!

28 квітня Україна разом з усім світом відзначає День охорони праці. Захист життя і здоров’я людини, реалізація її права на безпечні умови праці є нашою з вами щоденною роботою, яка вимагає самовідданості, терпіння, професіоналізму, наполегливості.

Саме від нас держава і суспільство очікують дієвої та сумлінної роботи, спрямованої на те, щоб людина, яка прийшла на виробництво, була захищена та впевнена у безпечному стані устаткування, яке використовується, що на підприємстві роботодавцем робиться все необхідне, щоб виключити можливість нещасного випадку або аварії.

Тож хочу побажати вам з новими силами нести почесну варту забезпечення й підтримки безаварійної діяльності всіх суб’єктів господарювання заради належних, здорових і безпечних умов праці!

Щиро зичу всім вам доброго здоров’я, незгасної життєвої енергії, ясного неба, сімейного тепла та затишку. Дякую вам за сумлінність, наполегливу працю, витримку та високий професіоналізм, адже життя і здоров’я працюючої людини були й залишаються у нашій державі найвищою цінністю!

 

Начальник

Управління Держпраці

у Чернігівській області                                                                          Микола ГЛУЩЕНКО